Zajęcia językowe indywidualne i grupowe

Zajęcia językowe online w MS Masters prowadzone są w czasie rzeczywistym przez lektorów i native speakerów doświadczonych w lekcjach na odległość. Do prezentacji materiałów językowych lub tradycyjnych podręczników wykorzystujemy wygodną w użyciu platformę Zoom.

Dzięki nauczaniu online zapewniamy możliwość komunikacji tak jak na tradycyjnych zajęciach, ale z wykorzystaniem multimedialnych materiałów językowych w ciekawej, interaktywnej formie. Nauka odbywa się w formie zajęć indywidualnych lub w małych grupach zapewniających komfort słuchaczom.
Kameralne warunki zapewniają dobrą skuteczność nauczania. Ponadto po każdych zajęciach kursant ma dostęp do wykorzystanych na lekcji nagrań, materiałów językowych, ćwiczeń, zapisów z przeprowadzonych czatów, do których może zajrzeć w dowolnie wybranym przez siebie momencie i je powtórzyć.
Nauka języków online jest wygodna i pozbawiona ograniczeń. Kursanci uczą się tak jak im wygodnie – z dowolnego miejsca, z domu, z pracy czy siedząc w parku.
Do lekcji można użyć laptopa, tabletu lub smartfona.

Zajęcia online indywidualne i w kameralnych grupach w MS Masters zapewniają maksymalnie spersonalizowane podejście oraz pozwalają lektorowi reagować na bieżąco na potrzeby językowe ucznia, dostosowywać program i tempo nauki.
Ponieważ uczeń nie poświęca czasu na dojazd, może uczyć się z miejsca, gdzie czuje największy komfort i bezpieczeństwo. Jest przez to bardziej zrelaksowany i wypoczęty, co sprzyja efektywnemu pogłębianiu wiedzy.

Ponadto w przypadku indywidualnych spotkań online to słuchacz decyduje, ile czasu chce poświęcić na naukę i wybiera zajęcia dostosowane terminowo i godzinowo do swoich potrzeb a także czas trwania kursu . Do zajęć grupowych natomiast można dołączyć w każdym momencie zaplanowanej lekcji.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję