Lektorzy

Jestem Robbie, urodziłem się i mieszkałem w Turyngii w Niemczech i jestem native speakerem języka niemieckiego. Prowadzę konwersacje w języku niemieckim od 2009 roku, kiedy zamieszkałem w Olsztynie. Poza pracą zajmuję się komponowaniem muzyki elektronicznej i fotografią.
Nazywam się Izabela Karwowska i jestem magistrem studiów wschodniosłowiańskich. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Olsztynie. Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego. Od kilku lat współpracuję z Instytutem Kształcenia Obcokrajowców w Warszawie, który szkoli mnie w tym zakresie. Prowadzę kursy letnie (miesięczne) i dziewięciomiesięczne (poziom A1.1-B2)  oraz lektoraty w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Przez wiele lat uczyłam języka rosyjskiego (rosyjskiego w biznesie, przygotowywałam do egzaminów maturalnych). Posługuję się także białoruskim i ukraińskim w piśmie. W wolnym czasie działam społecznie, lubię teatr (w czasie studiów brałam udział w zajęciach teatru studenckiego „Cezar” i rosyjskiego koła filmowego i naukowego) i wycieczki rowerowe.   
Nazywam się Oksana Aljabarin. Jestem mgr. filologii polskiej, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, doświadczonym lektorem języków polskiego jako obcego, rosyjskiego oraz tłumaczem. Uczę języków różne grupy wiekowe. W nauczaniu najczęściej stosuję metodę konwersacyjną opartą na rozwoju czterech podstawowych umiejętności (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie), ale zawsze dostosowuję się do potrzeb kursantów.
Magdalena KrupińskaNazywam się Magdalena Krupińska i jestem egzaminatorem maturalnym języka angielskiego oraz egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego wielokrotnie pełniącym funkcję przewodniczącego zespołu egzaminatorów oraz egzaminatora ponownego sprawdzania. Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w różnego rodzaju szkołach, dla którego nauczanie to pasja.
Nazywam się Jacek Stopa i jestem absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskałem tytuł magistra filologii angielskiej. Na UMK prowadziłem również ćwiczenia z literatury angielskiej i pisania oraz aktywnie uczestniczyłem w działalności teatru studenckiego The Spinning Globe. Moje zainteresowania obejmują kino i literaturę grozy oraz szeroko rozumianą fantastykę.
Beata Sadowska Nazywam się Beata Sadowska i jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyłam studia na kierunku specjalności nauczycielskiej w zakresie nauczania języka angielskiego ze stopniem magistra. Na zajęciach, które prowadzę dobieram różnorodne metody pracy, zależy mi na jak lepszej efektywności zajęć. Interesuje się psychologią, gotowaniem oraz sportem.
Nazywam się Karolina Załęska. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Nauczanie przynosi mi wiele satysfakcji i radości. Moją pasją jest jazda konna oraz gotowanie. Zamiłowanie do języka angielskiego zaszczepili we mnie wspaniali nauczyciele, których spotkałam na swojej drodze. 
Nazywam się Patrycja i jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od zawsze moim marzeniem było zostać nauczycielką, a pasję do języka angielskiego zaszczepiła we mnie moja nauczycielka w liceum. Moimi zainteresowaniami są fotografia, muzyka oraz czytanie powieści kryminalnych. 

Oleksandra Bialkivska

I’m a teacher of English language. I’m from Ukraine. I received my bachelor’s degree as a teacher of English language at Vinnytsia Mykhailo Kotsiubynskyi State Pedagogical University. Although I continue to hone my teaching skills and now I’m getting master’s degree at this university.
I’ve always felt driven to be a teacher, I adore working with children and the joy I felt from facilitating the growth and development of the students only reaffirmed my passion.
While pursuing my education, I started to work part-time as a teacher of English with children in the kindergarten. Later I worked with students of higher levels, helping them to master the language skills.
I took part in different projects and, for example, I was one of tutors of SmartJ school.
This experience taught me how to manage larger class sizes, work with kids of various skill levels and backgrounds, and use technology to encourage learning and retention. In addition, I’ve studied and continue to stay up to date on the latest educational software, such as SMARTboard, liveworksheets, and Google Classroom. I believe this knowledge is particularly relevant given children district’s commitment to technology and innovation in the classroom.”
I plan my lessons in a way to pay attention to each aspect of teaching English, but first of all, I prefer Communicative approach that allows student’s feel free at my lessons. I try to make lesson interesting and encouraging for children basing on the experience and preferences.  I’m passionate about forging relationships with students that build a sense of confidence and enable them to grow as learners.

Nazywam się Monika Czerwonka. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia o specjalności język niemiecki oraz studia magisterskie o specjalności terapia pedagogiczna. Od 11 lat pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego. Swoją karierę zaczęłam od pracy w przedszkolu. Do 2018 roku pracowałam w Szkole Podstawowej nr 1 w Nidzicy jako nauczyciel i wychowawca. Obecnie od 3 lat uczę języka niemieckiego w przedszkolach, podczas zajęć indywidualnych i grupowych, jak również prowadzę zajęcia online. Cenię sobie czas spędzony z najbliższymi. Uwielbiam zarówno spontaniczne „akcje” jak i te zaplanowane. W wolnej chwili uprawiam sport, gram na pianinie i śpiewam. Moją ulubioną dyscypliną sportu jest bieganie, jazda na rowerze, jazda konno, a czasami siłownia. Lubię  podróżować. W ciagu ostatnich 5 lat zwiedziłam Grecję, Anglię, Hiszpanię, Norwegię, Niemcy, mieszkałam przez pół roku w Stanach Zjednoczonych. Na mojej liście znajduje się jeszcze wiele  innych krajów, które w przyszłości chciałbym zobaczyć. Lubię też organizować spotkania dla młodzieży z kreatywnymi, wartościowymi ludźmi o charakterze profilaktyczno-motywacyjnym.
Nazywam się Maria Siemionek i 25 lat temu założyłam Szkołę Językową i Biuro Tłumaczeń MS MASTERS w Olsztynie. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim i tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Pracuję od wielu lat jako lektor języka angielskiego na UWM w Olsztynie. Poza kursami egzaminacyjnymi przygotowującymi do egzaminów Cambridge, prowadzę również specjalistyczne kursy z języka angielskiego dla: lekarzy, prawników i ekonomistów. Poza pracą, która jest moją pasją, uwielbiam teatr i dobrą książkę. 
Dr Anna Siemionek – córka założycielki Szkoły. Zamiłowanie do nauki języków obcych zawdzięczam mojej Mamie. Posługuję się biegle językiem: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim. Jako stypendystka programu wymiany akademickiej DAAD studiowałam w Niemczech.  Ukończyłam studia i doktorat na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie obecnie pracuję jako nauczyciel akademicki. Uczestniczyłam w licznych stażach dydaktycznych na kilku zagranicznych uniwersytetach w Europie. Prowadziłam zajęcia dydaktyczne w języku angielskim pt. „International Financial Markets and Institutions” w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Portugalii oraz Turcji. Jestem absolwentką Studium Podyplomowego „Przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka angielskiego” na Wydziale Filologiczno-Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Niestety nic nie znaleziono w tej kategorii.

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję