Zajęcia z wybranego przedmiotu indywidualne i grupowe

Zajęcia przedmiotowe online w MS Masters prowadzone są w czasie rzeczywistym przez nauczycieli przedmiotów szkolnych takich jak m. in. język polski, matematyka, historia, fizyka, chemia czy rachunkowość. Nauczyciele mają doświadczenie w prowadzeniu lekcji na odległość. Do prezentacji interaktywnych materiałów szkolnych lub tradycyjnych podręczników przy wykorzystaniu tablic wirtualnych stosujemy wygodną platformę Zoom.

Dzięki tym zajęciom przedmiotowym online zapewniamy możliwość komunikacji tak jak na tradycyjnych lekcjach, ale w innej, ciekawej, interaktywnej formie. Nauka przebiega indywidualnie lub w małych, grupach zapewniających komfort słuchaczom.
Kameralne warunki zapewniają dobrą skuteczność nauczania. Ponadto po każdej lekcji uczeń ma dostęp do wykorzystanych na lekcji nagrań, materiałów dodatkowych, ćwiczeń, zapisów z przeprowadzonych czatów, do których może zajrzeć w dowolnie wybranym przez siebie momencie i je powtórzyć.
Korepetycje przedmiotowe online są wygodne i pozbawione ograniczeń. Słuchacze uczą się tak jak im wygodnie – z dowolnego miejsca, z domu, czy siedząc w parku.
Do lekcji można użyć laptopa, tabletu lub smartfona.
Korepetycje przedmiotowe online indywidualne i w kameralnych grupach w MS Masters zapewniają maksymalnie spersonalizowane podejście oraz pozwalają nauczycielowi reagować na bieżąco na potrzeby ucznia, dostosowywać program i tempo nauki.
Ponieważ uczeń nie poświęca czasu na dojazd, może uczyć się z miejsca, gdzie czuje największy komfort i bezpieczeństwo. Jest przez to bardziej zrelaksowany i wypoczęty, co sprzyja efektywnemu pogłębianiu wiedzy.

Ponadto w przypadku indywidualnych korepetycji online to uczeń decyduje, ile czasu chce poświęcić na naukę i wybiera lekcje dostosowane terminowo i godzinowo do swoich potrzeb, a także czas trwania korepetycji . Do zajęć grupowych natomiast można dołączyć w każdym momencie zaplanowanej lekcji.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję