Ms Masters

Szkoła została założona w 1993 roku przez mgr Marię Siemionek, starszego wykładowcę języka angielskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, tłumacza przysięgłego, długoletniego koordynatora egzaminów Cambridge ESOL w regionie warmińsko-mazurskim, obecnie kierownika Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie.

Co nas wyróżnia?

Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń MS Masters w Olsztynie

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń językowych

dla osób w różnym wieku oraz dla rozmaitych grup zawodowych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kursów ogólnych, a także specjalistycznych kursów językowych np. dla lekarzy, biologów, prawników, kadry zarządzającej.

Wprowadziliśmy kursy online jako nowoczesny sposób nauki języków obcych. Jako jedna z nielicznych szkół w Olsztynie prowadzimy zajęcia języka polskiego dla obcokrajowców.

Oferujemy małe grupy, indywidualne podejście, oraz dopasowanie terminów i godzin zajęć do potrzeb słuchaczy. Zapewniamy przyjazną atmosferę na zajęciach prowadzonych przez zespół doświadczonych lektorów.

Zajęcia prowadzimy we własnych, multimedialnie wyposażonych salach w Centrum Olsztyna.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów unijnych.

Decyzją nr 72/2007 z dnia 21 grudnia 2007 Kuratorium Oświaty w Olsztynie przyznało Szkole Akredytację na nauczanie języków obcych.

Naszym słuchaczom zapewniamy przystępną cenę proponowanych kursów oraz wysoką jakość świadczonych usług. Starannie dobieramy lektorów – wykształconych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojego zawodu, zarażając kolejne pokolenia miłością do języków obcych. Wśród naszych wykładowców są również native speakerzy.

Efektem naszej wspólnej i rzetelnej pracy są osiągnięcia i sukcesy uczniów, którzy obecnie studiują w renomowanych uczelniach w kraju i za granicą, a także z powodzeniem zdają egzaminy międzynarodowe.

Zapraszamy.

Masz pytania?

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.