Wynajem sal

Oferujemy wynajem sal szkoleniowych o powierzchni od 20 do 30 metrów kwadratowych.

Sale szkoleniowe zlokalizowane są w centrum Olsztyna (obok Wysokiej Bramy), co zapewnia szybki i dogodny dojazd. Wyposażone są w niezbędny sprzęt do prowadzenia szkoleń, warsztatów lub spotkań biznesowych m.in. w projektory multimedialne, komputery z dostępem do internetu, telewizory, odtwarzacze DVD i CD, tablice suchościeralne, flipcharty, tablice multimedialne, ekrany do prezentacji multimedialnych). W każdej sali jest miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej i/lub bagażu.

Koszt wynajmu sal szkoleniowych uzgadniamy indywidualnie w zależności od długości i deklarowanej częstotliwości szkoleń. Istnieje również możliwość z odpłatnego skorzystania z drukarki, skanera lub kserokopiarki. Możemy również zaoferować Państwu pełną obsługę administracyjną i cateringową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia sal po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt telefoniczny :

89 5353434, 603 758 099

lub e-mailowy: biuro@msmasters.pl

Zapraszamy do współpracy

zdjęcia przykładowych sal:

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję