KOREKTA I REDAKCJA JĘZYKOWA – NOWA USŁUGA

Uprzejmie informujemy, że wprowadzamy nową usługę – korektę i redakcję językową, różnego rodzaju tekstów i prac naukowych (np. doktoratów), w języku polskim, wykonywaną przez absolwentkę studiów podyplomowych na kierunku redakcja językowa tekstu.

Korekta i redakcja dotyczy wyłącznie poprawności językowej, a nie merytorycznej. Dokumenty przyjmujemy w wersji elektronicznej (Word lub open Office).

Ceny ustalamy indywidualnie – zależą one od stopnia trudności i poprawności otrzymanych materiałów.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję