Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2 – 6 lat

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2 – 6 lat to ćwiczenia ruchowo-edukacyjne przy ciekawej muzyce i piosenkach dziecięcych.

To współpraca maluszka z rodzicem podczas zabawy dźwiękiem i rytmem, zabawy edukacyjne stymulujące rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy dziecka a także zajęcia manualne i plastyczne oraz radosne i twórcze spędzenie czasu.
Do tych zajęć wykorzystujemy odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne m.in. takie jak: instrumenty muzyczne, tunel, chusta klanza, tablice obrazkowe itp. zajęcia prowadzą osoby z odpowiednim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi i przygotowaniem pedagogicznym.

Grupy wiekowe :
2 – 3 latka – maluszki
4 – 5 latka – średniaki
6 lat – starszaki

Spotkania odbywają się 1 raz lub 2 razy w tygodniu po 45 min.
Cena spotkania 20zł / 45 min.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję