Wakacyjne zajęcia edukacyjne z dodatkowym językiem angielskim

Wakacyjne zajęcia edukacyjne w formie półkolonii z dodatkowym językiem angielskim dla dzieci w wieku 7 – 10 lat.

Prowadzone są podczas wakacji w formie jednotygodniowego turnusu, w ramach którego uczestnicy mają codziennie godzinę języka angielskiego, blok zajęć edukacyjnych, zajęcia plastyczne, konkursy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia interaktywne oraz wiele innych atrakcji.
Dodatkowo w każdym tygodniu organizowana jest wycieczka autokarowa w atrakcyjne dla dzieci miejsce, wyjście do kina lub teatru, zwiedzanie olsztyńskiego Zamku i Domu Gazety Olsztyńskiej, a także spotkanie z interesującą osobą.
Wakacyjne zajęcia edukacyjne prowadzone są w małych grupach, dopasowanych wiekowo przez wykwalifikowaną kadrę, w godzinach 7.30 – 16.30.
W ramach tych zajęć zapewniamy II śniadanie, ciepły posiłek: zupa + drugie danie w formie cateringu, napoje, owoce, drobne przekąski oraz ubezpieczanie NNW.
Uczestnicy zajęć otrzymują bezpłatne materiały dodatkowe do języka angielskiego i dyplom uczestnictwa w zajęciach na koniec turnusu.

ZAPYTAJ O WAKACYJNE ZAJĘCIA EDUKACYJNE LATO 2020!

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję