Korepetycje przedmiotowe

Korepetycje przedmiotowe, czyli prywatne lekcje z przedmiotów szkolnych lub innych dziedzin nauki, prowadzone w siedzibie szkoły lub w domu kursanta, z dojazdem na terenie Olsztyna i okolic.
To oferta skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych z gwarancją elastyczności i efektywności zajęć. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia w dogodnym dla niego czasie i przy bezpośrednim wsparciu nauczyciela.

Oprócz poszerzenia wiedzy z przedmiotów w szkole bądź na studiach, czy też specjalistycznej wiedzy np. z języka polskiego, matematyki, historii bądź rachunkowości, jest to również bieżąca pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych, w pracach domowych, a także w przygotowaniu do sprawdzianów, testów, konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz do egzaminu maturalnego.
Korepetycje przedmiotowe dostosowane są do grafiku i potrzeb kursanta.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję