Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne wykonujemy w zakresie następujących języków:
angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski, polski

Pisemne zwykłe

Nie wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. W przypadku tłumaczeń zwykłych strona rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami. Podstawową jednostką rozliczeniową jest min. 1 strona. Rozliczenie następuje na podstawie gotowego tłumaczenia.
Pisemne przysięgłe (uwierzytelnione)
Wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego, za 1 stronę rozliczeniową tłumaczenia uwierzytelnionego uważa się każde rozpoczęte 1125 znaków ze spacjami.

Weryfikacje tłumaczeń

Czynność polegająca na sczytaniu (sprawdzeniu) już przetłumaczonych tekstów. Treści weryfikowane są w przypadku wprowadzenia zmian w tekście, braku pewności co do jakości tłumaczenia, itp. W przypadku weryfikacji tłumaczeń strona rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami. Na życzenie klienta weryfikację tłumaczenia może przeprowadzić native speaker.

Terminy

Chcąc maksymalnie dopasować się do oczekiwań i potrzeb klientów, tłumaczenia pisemne oferujemy w czterech terminach realizacji.
tryb zwykły / realizacja 2 – 4 dni robocze
tryb ekspresowy w ciągu 24h / na następny dzień roboczy
tryb ekspresowy w dniu zlecenia / realizacja w dniu zlecenia
tryb indywidualny/ realizacja dostosowana do większej liczby stron

Realizacja powyższych terminów obowiązuje zarówno dla tłumaczeń zwykłych, jak i tłumaczeń uwierzytelnionych (tłumaczeń przysięgłych).
W celu dokonania bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny tłumaczenia, prosimy o przesłanie skanu dokumentu na adres: biuro@msmasters.com.pl lub dostarczenie go do biura w godzinach jego pracy.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję