Oferta współpracy dla firm i instytucji

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej dla Waszych pracowników, szukających możliwości nauki, doszkolenia się w trybie indywidualnym lub grupowym.

Jesteśmy Szkołą Języków Obcych i Biurem Tłumaczeń Ms Masters w Olsztynie, działamy na rynku olsztyńskim już od ponad 25 lat. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego oraz polskiego dla cudzoziemców.

Sekretem naszego powodzenia jest staranny dobór lektorów – wykształconych profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojego zawodu oraz regularny, systematyczny kontakt z językiem.

Gwarantujemy, że nasza współpraca z Państwem zapewni radość z przyswajania języków obcych oraz przyczyni się do generalnego rozwoju i sukcesów w późniejszym życiu zawodowym. Szkoła oferuje zajęcia w grupach porannych i popołudniowych w siedzibie Szkoły przy ulicy 11 Listopada 7/2 (obok Wysokiej Bramy) lub w Państwa Placówce. Do wyboru mają Państwo zajęcia indywidualne lub małe, komfortowe grupy. Jesteśmy też otwarci na każdy rodzaj współpracy z Państwem w zakresie nauczania języków obcych lub wynajmu sal szkoleniowych

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt mailowy pod adresem : biuro@msmasters.com.pl lub telefoniczny 89 535 34 34

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję