Kursy specjalistyczne

Nasza oferta kursów specjalistycznych przeznaczona jest dla osób, które chcą poznać  lub poszerzyć  znajomość  terminologii charakterystycznej dla danej branży, poprawić umiejętności komunikacji w środowisku pracy lub przygotować się do egzaminu międzynarodowego np. biznesowego lub dla prawników . Program nauczania jest oparty na indywidualnych potrzebach słuchaczy, a sprawności językowe rozwijane są dzięki licznym dyskusjom, ćwiczeniom pisemnym i intensywnej pracy nad fachowym słownictwem.
Kurs ten obejmuje takie dziedziny wiedzy jak: prawo, bankowość , finanse, medycyna, handel, gastronomia, marketing, hotelarstwo, turystyka, budownictwo itp.

Kursy językowe specjalistyczne
dorośli – 50 godzin lekcyjnych w semestrze

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję