Kursy online

Jest to alternatywa dla zajęć w formie stacjonarnej. Przeznaczone dla osób, które chcą uczyć się języków obcych bez wychodzenia z domu w sposób bezpieczny, wygodny i nowoczesny, doceniając korzyści jakie przynosi internet.
Aby korzystać z kursów online, słuchacze otrzymują od lektora dostęp do wygodnej i prostej w użyciu platformy do video-komunikacji ZOOM, dzięki której nauka angielskiego online jest łatwa i przyjemna.

Uczestnicy mają dostęp do ciekawych, interaktywnych materiałów językowych, dzięki którym zajęcia są atrakcyjne i różnorodne.

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję