Kursy języka angielskiego dla osób 50+

Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń MS Masters zaprasza osoby w wieku 50+ na kurs języka angielskiego od podstaw lub na poziomie słabo zaawansowanym.

Kurs obejmuje 50 godzin dydaktycznych z wykwalifikowanym lektorem, Zajęcia konwersacyjne w oparciu o nowoczesne metody nauczania odbywać się będą w małych grupach (do 6 osób)

w siedzibie szkoły MS Masters przy ul. 11 Listopada 7/2, w godzinach porannych lub popołudniowych od poniedziałku do piątku (dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne) lub w soboty (raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne).

Cena kursu: 899 zł

istnieje możliwość rozłożenia na 4 raty

Cena kursu obejmuje:

– autorskie materiały dydaktyczne

– bezpłatne konsultacje z lektorem raz w miesiącu (45 min)

– świadectwo lub zaświadczenie na zakończenie kursu

Zapisy od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

pod nr telefonu: 89 535-34-34

Zapraszamy

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję