Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na kursy językowe!👧🧒

Korzystamy z najnowszych materiałów edukacyjnych💪
 
👉  English & more to nowoczesna filozofia edukacji językowej, której od samego początku przyświeca jedna fundamentalna zasada – to nie książki są wyjątkowe… To Twoje dziecko jest wyjątkowe, a jego równie wyjątkowe potrzeby decydują o formacie kursu i nauczanych treściach.
 
👉  Dzieci rozpoczynające przygodę językową z My Disney Stars and Friends nie tylko uczą się pierwszych angielskich zwrotów, ale również kształtują pozytywny stosunek do nauki języka, dzięki czemu z zaangażowaniem i uśmiechem podejmują kolejne, rosnące wraz z ich wiekiem, wyzwania.
 
👉 Zadzwoń pod numer 603 803 034 lub napisz do nas na adres: biuro@msmasters.com.pl
 
Zajęcia możemy zorganizować zarówno w przedszkolu, jak i w siedzibie naszej szkoły w Olsztynie przy ulicy 11 Listopada 7/2 lub na osiedlu Brzeziny. 
 
 
Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję