Zajęcia w SOBOTY!

OFERTA – Zajęcia w soboty dla każdego

Weekend kojarzy nam się z relaksem, a MS-Masters połączyło sobotę z nauką..  „Słucham? ”  Nie przesłyszałeś się!
Dla pracusiów i zapracowanych ten dzień jest często jedyną chwilą na realizację swojego samorozwoju. Nauka języków obcych jest ogromną inwestycją w siebie. My to rozumiemy i wychodzimy Wam na przeciw. Nie boimy się wyzwań, wiemy jak Ważna jest swobodna komunikacja zarówno w pracy jak i na co dzień, a także potrafimy wczuć się w sytuację, kiedy na poniedziałek jest zapowiedziana kartkówka, a materiał z lekcji jest nie opanowany i trzeba podkręcić tempo pracy.. Jest wiele powodów dlaczego Warto poświęcić chwilę na naukę języka również w sobotę. Nie wierzysz Nam dalej.. Słuchaj! Systematyczność – to jest klucz do zdobycia wiedzy. Zbyt długa przerwa nie służy naszej pamięci, powstają luki i niepotrzebne niedociągnięcia. W sobotę spotykamy się przeważnie ze znajomymi, a czemu by i nie zobaczyć się z „friends’ami”. Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję