MS-Masters Online! – nauka na odległość!

Nasze kursy języków obcych online w MS Masters prowadzone są w czasie rzeczywistym przez lektorów i Native Speaker’ów, uczących języków takich jak m. in. język niemiecki, język angielski, język hiszpański i język polski dla obcokrajowców. Nauczanie w trybie zdalnym jest wygodne dla zapracowanych, a także w dobie pandemii – bezpieczne dla Nas wszystkich.

Nasi nauczyciele mają doświadczenie w prowadzeniu lekcji na odległość, cały czas doskonalą się technicznie i są otwarci na nowości. Uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu z platform e-learning’owych prowadzonym przez certyfikowanego instruktora ECDL i UX-design’u. Do prezentacji interaktywnych materiałów szkolnych lub tradycyjnych podręczników przy wykorzystaniu tablic wirtualnych stosujemy wygodną platformę Zoom. Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na kurs Online – zapisy już trwają.

Więcej informacji na Naszej podstronie: https://www.msmasters.pl/zajecia-online/

Powrót

Masz pytania?

Napisz do nas

ul. 11 Listopada 7/2 (II piętro)
10-110 Olsztyn
Centrum Olsztyna - obok Wysokiej Bramy
tel.: 89 535-34-34
kom.: 603 758 099
e-mail: biuro@msmasters.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2020 MS Masters - szkoła językowa, biuro tłumaczeń
Realizacja: virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję