NOWOŚĆ! WIRTUALNE KLASY JĘZYKOWE!

Ponieważ rozwój nowoczesnych technologii wprowadza nieustanne zmiany w naszym świecie i życiu, Szkoła „MS Masters” dostosowuje się i poszukuje nowoczesnych rozwiązań, aby rozwój edukacji językowej był jeszcze bardziej spektakularny, elastyczny i dostępny. Witualne klasy to najnowocześniejsze rozwiązanie w nauczaniu języków obcych, które umożliwiające naukę w zupełnie nowy, wygodniejszy sposób! Możesz uczyć się z każdego miejsca z dostępem do internetu na żywo z lektorem! 

Jak wyglądają zajęcia w wirtualnej klasie

Zajęcia odbywają się w przestrzeni wirtualnej zorganizowanej podobnie do tradycyjnych klas lekcyjnych. Wykorzystywane są komunikatory, czat oraz inne dostępne aplikacje audio i video. Lekcje odbywają się on-line na żywo z lektorem w małych grupach  lub indywidualnie,  według  wcześniej  ustalonego grafiku.

Zajęcia są prowadzone  z  języka specjalistycznego, biznesowego i ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania (z języka angielskiego, niemieckiego, czy hiszpańskiego). Uczniowie potrzebują tylko dostępu do internetu,  komputera z kamerą i  słuchawek z mikrofonem.

Komu polecamy zajęcia w wirtualnej klasie

Jest to propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języka obcego, a szczególnie dla tych, które mają wiele zobowiązań zawodowych lub nienormowany czas pracy i często nie mogą uczestniczyć w zajęciach, potrzebują elastycznych form nauki oraz cenią sobie wygodę i własny czas, i nie chcą go tracić na dojazdy.

ZAPRASZAMY!

MS MASTERS Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń Marii Siemionek

ul. 11 Listopada 7/2
10-110 Olsztyn
tel./fax (089) 535-34-34
e-mail: biuro@msmasters.com.pl
Jeżeli zapiszesz się na kurs Metodą Bezpośrednią w Szkole MASTERS otrzymasz od nas nielimitowany,bezpłatny dostęp do platformy internetowej. Sam decydujesz kiedy z niej skorzystasz. Dodatkową jej zaletą jest możliwość powrotu do przerobionego już materiału. Zapraszamy!!!