O szkole

 

Jesteśmy jedną z największych szkół językowych
w Olsztynie. 

   

   Szkoła została założona w 1993 roku przez mgr Marię Siemionek, starszego wykładowcę języka angielskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, tłumacza przysięgłego, długoletniego koordynatora egzaminów Cambridge ESOL w regionie warmińsko-mazurskim, obecnie kierownika Studium Języków Obcych UWM w Olsztynie.

   

   Od wielu lat prowadzimy szkolenia językowe dla różnych grup zawodowych. Organizujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kursów ogólnych, a także specjalistycznych kursów językowych dla lekarzy, biologów, prawników, kadry zarządzającej. Jako jedna z nielicznych szkół w Olsztynie prowadzimy zajęcia języka polskiego dla obcokrajowców.

 

   Oferujemy indywidualne podejście i dopasowanie terminów i godzin zajęć do potrzeb słuchaczy oraz zapewniamy przyjazną atmosferę na zajęciach prowadzonych przez zespół doświadczonych lektorów. Zajęcia prowadzimy we własnych, nowocześnie wyposażonych salach.Naszymi klientami są renomowane instytucje państwowe, jak również firmy prywatne działające lokalnie i międzynarodowo.

 

   Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z EFS. W latach 2005-2007 byliśmy partnerem w projekcie „Ustawiczne doskonalenie lekarzy w regionie warmińsko-mazurskim” finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego zorganizowanym przez Okręgową Warmińsko-Mazurską Izbę Lekarską w Olsztynie. Realizowaliśmy projekt „Język Obcy Twoją Szansą” skierowany do młodzieży, mający na celu wyrównanie szans edukacyjnych oraz projekt  „Powiat Olsztyński aktywizuje” we współpracy z PCPR.

 

   MS Masters była najlepszą szkołą na Warmii i Mazurach wg. Newsweek 2004. W 2008 roku zajęliśmy II miejsce w Studenckim Rankingu Najlepszych Szkół Języka Angielskiego przeprowadzonym przez Magazyn DLACZEGO. Byliśmy jedną z 18 szkół w Polsce nagrodzonych w partnerskim programie British Council tytułem "Brązowej Szkoły" za rejestrację słuchaczy na egzaminy Cambridge ESOL.

 

   Decyzją nr 72/2007 z dnia 21 grudnia 2007 Kuratorium Oświaty w Olsztynie przyznało Szkole Akredytację na nauczanie języków obcych.

   Na sukces szkoły składają się między innymi dobra organizacja i system zarządzania, wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm wykładowców oraz przystępna cena proponowanych kursów.

Nasza oferta:

  •  Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Specjalistyczne kursy językowe m.in dla lekarzy, prawników oraz finansistów

Kursy przygotowawcze do: 

  • Egzaminów międzynarodowych
  • Kursy dla ósmoklasistów
  • Kursy maturalne
  • Kursy dla doktorantów


   Bardzo ważną rolę w naszej Szkole odgrywa dobór nauczycieli, którzy posiadają dyplom ukończenia filologii angielskiej germańskiej, romańskiej, rosyjskiej i hiszpańskiej. Praca wykładowców jest stale nadzorowana przez dyrektora ds. nauczania, który odpowiada za realizację programu nauczania i wyniki ich pracy.


   Nasi wykładowcy są między innymi egzaminatorami Cambridge ESOL exams, egzaminatorami NOWEJ MATURY. Wśród naszych wykładowców są również lektorzy Studium Języków Obcych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, nauczyciele olsztyńskich szkół oraz native speakerzy.
 

   Efektem naszej wspólnej i rzetelnej pracy są osiągnięcia i sukcesy uczniów, którzy obecnie studiują w renomowanych uczelniach w kraju i za granicą, a także z powodzeniem zdają egzaminy międzynarodowe. Szkoła MS MASTERS proponuje zajęcia praktycznie dla każdego. Słuchacze cenią nas za skuteczność nauczania, profesjonalizm, życzliwość i dbałość o stworzenie doskonałej atmosfery i warunków do nauki.

 

 

MS MASTERS Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń Marii Siemionek

ul. 11 Listopada 7/2
10-110 Olsztyn
tel./fax (089) 535-34-34
e-mail: biuro@msmasters.com.pl
Jeżeli zapiszesz się na kurs Metodą Bezpośrednią w Szkole MASTERS otrzymasz od nas nielimitowany,bezpłatny dostęp do platformy internetowej. Sam decydujesz kiedy z niej skorzystasz. Dodatkową jej zaletą jest możliwość powrotu do przerobionego już materiału. Zapraszamy!!!